Henkilökunta

Pirjo Virta-Jawo
Toiminnanjohtaja
040 538 6373
pirjo.virta-jawo@monikulttuuriyhdistys.fi

Eija Lehtonen
Toimistosihteeri
040 523 7711
eija.lehtonen@monikulttuuriyhdistys.fi

Elena Kim
Vastuukoordinaattori, OMAURA -hanke
040 736 6639
elena.kim@monikulttuuriyhdistys.fi

Päivi Sihvonen

Hankekoordinaattori, OMAURA -hanke
040 750 5840
paivi.sihvonen@monikulttuuriyhdistys.fi

Marion Plouet ja Susan Österlund
Tiedottaja
040 375 7151
tiedottaja@monikulttuuriyhdistys.fi

Ljudmila Kukkonen
Suomen opettaja
ljudmila.kukkonen@monikulttuuriyhdistys.fi

Elina Virronen
Suomen ja venäjän opettaja
elina.virronen@monikulttuuriyhdistys.fi

Irina Hämäläinen
Taidekerhon ohjaaja

Svetlana Gorinenko
Ompelukerhon ohjaaja

Kristina Koskinen
Venäjän opettaja

 

Liity jäseneksi
Avoimia työpaikkoja
Arabiankielinen Kriisipuhelin

Instagram

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More