Henkilökunta

Maija Aalto
Toimistosihteeri
Toiminnanjohtaja (OTO)
040 523 7711
maija.aalto@monikulttuuriyhdistys.fi

Elena Kim
Vastuukoordinaattori, OMAURA -hanke
040 736 6639
elena.kim@monikulttuuriyhdistys.fi

Päivi Kivimäki
Hankekoordinaattori, OMAURA -hanke
040 750 5840
paivi.kivimaki@monikulttuuriyhdistys.fi

Paula Kaukiainen
Hankekoordinaattori, OMA ARVO -hanke
040 367 9189
paula.kaukiainen@monikulttuuriyhdistys.fi

Jani Mäntylä
Tiedottaja
040 375 7151
tiedottaja@monikulttuuriyhdistys.fi

Elisa Singh
Yhteisöohjaaja
040 367 9209
yhteisoohjaaja@monikulttuuriyhdistys.fi

Anne-Maarit Ruoho
Työnsuunnittelija
040 538 6373
tyotoiminta@monikulttuuriyhdistys.fi

Ljudmila Kukkonen
Suomen opettaja
ljudmila.kukkonen@monikulttuuriyhdistys.fi

Elina Virronen
Suomen ja venäjän opettaja

Nataliia Koivuniemi
Musiikin opettaja

Natalia Ladyguitcheva
Opettaja, venäjää lapsille
natalia.ladyguitcheva@monikulttuuriyhdistys.fi